Με τον καλύτερο τρόπο έκλεισε μια άκρως επιτυχημένη χρόνια για την Ομάδα Laser του Ναυτικού Ομίλου Βουλιαγμένης (Ν.Ο.Β) με έναν ακόμα Ευρωπαϊκό τίτλο.
Ο Θάνος Κυφίδης και ο Ιάσονας Βαλιαδης μαζί με τον Ιάσονα Κεφαλλονίτη ήταν οι νικητές στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Team Racing που διεξήχθη στον Ναυτικό Όμιλο Καλαμακίου, στη 2η θέση τερμάτισε η ομάδα της Πολωνίας ενώ στην 3η η ομάδα της Ισπανίας.
Συγχαρητήρια στην πολύ δυνατή ομάδα Laser του Ν.Ο.Β. με τον προπονητή των διακρίσεων Βαγγέλη Χειμώνα.
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2021/12/271050071_4050140315089041_3651268816762700275_n-300x168.jpg)
Προσθήκη σχολίου