Ο Βουλιώτης Ιωάννης Παλαμίδας επιχρωματίζει παλαιές φωτογραφίες και ταινίες. Αρκετές από αυτές αφορούν τον Δήμο Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης.
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2023/03/337714914_240346811697079_6545884115228618876_n.jpg)
Έχει χρωματίσει μια συλλογή ασπρόμαυρου οπτικοακουστικού υλικού αφενός των 3Β το οποίο μπορείτε να δείτε στο link https://visitvarivoulavouliagmeni.gr/vvv-ic/vvvincolor και αφετέρου για τη Μικρασιατική καταστροφή το οποίο μπορείτε να δείτε στο https://visitvarivoulavouliagmeni.gr/vvv-ic/asiaminor
Αν έχετε ασπρόμαυρες παλιές φωτογραφίες της πόλης μας ή προσφύγων από τη Μικρά Ασία το 1922, μπορείτε να του τις στείλετε στο colors.were.always.there@gmail.com και να εμπλουτιστεί η συλλογή που βρίσκεται στο τουριστικό portal της πόλης μας.
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2023/03/VOULIAGMENI-1936.jpg)
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2023/03/337691043_204049408915706_7367213834339752395_n.jpg)
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2023/03/Vouliagmeni-1949.jpg)
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2023/03/337724244_520956720116773_4172014646984473961_n.jpg)
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2023/03/337698695_967178397775619_3395814153608661229_n.jpg)
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2023/03/337695390_610760147192721_4287063747243420860_n.jpg)
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2023/03/VOULIAGMENI-OKEANIDA.jpg)
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2023/03/VOULIAGMENI-COLORIZED-IMAGES-1920-1980-19.jpg)