Πλήθος κόσμου παρέστη την Τρίτη 13/09 σε εκδήλωση της υποψήφιας δημάρχου Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης και επικεφαλής του συνδυασμού «Ανανέωση Όραμα για το Μέλλον» Κλαίρη Σαραντάκου, αναδεικνύοντας στην πράξη τη δυναμική του συνδυασμού της.
Ο τόπος της εκδήλωσης το Notos lounge στη Βούλα είχε και σημειολογικό χαρακτήρα αφού η έκταση φιλέτο ανήκει στην εταιρεία “φάντασμα” ΜΕΕΚΒ και όχι στο Δήμο 3Β αφού ο Δήμος έχασε όλα τα δικαστήρια κατά της εταιρείας μετά από άστοχες νομικές ενέργειες. Με την εκδήλωση σε αυτό το χώρο η υποψήφια δήμαρχος θέλησε να υπενθυμίσει στο κοινό τής πως η νυν δημοτική αρχή δεν έπραξε το καθήκον της, ως όφειλε, απέναντι στο συμφέρον των δημοτών.
Το παρών έδωσαν μεταξύ άλλων οι υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι: από τον συνδυασμό του Νίκου Χαρδαλιά, Βασίλης Κόκκαλης, Κώστας Δεδές, Τάσος Καρασαρλής, Δημήτρης Αγγέλης, Παναγιώτης Γαβριήλ. Από τον συνδυασμό του Γιάννη Σγουρού: Δημήτρης Κυπριώτης και Μαρία Παναγιώτου. Από τον συνδυασμό του Γιώργου Ιωακειμίδη ο Βασίλης Μαμελετζής. Από τον συνδυασμό του Φίλιππου Καμπούρη, ο Μάρκος Αναγνωστόπουλος. Παρέστη επίσης ο περιφερειακός σύμβουλος Αττικής Γιάννης Σμέρος. Την εκδήλωση συντόνισε ο δημοσιογράφος Νίκος Χιδίρογλου.
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2023/09/376270661_10226039958720508_2660394697430677726_n.jpg)
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2023/09/376256041_10226039962960614_8175716864116260635_n.jpg)
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2023/09/376274712_10226039964120643_8312885007290818178_n.jpg)
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2023/09/379450134_10226039765515678_959311858184629324_n.jpg)
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2023/09/376269547_10226039766475702_6347893167282373145_n.jpg)
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2023/09/377889314_10226039764115643_5574945185426767851_n.jpg)