Εξαιρετικές επιδόσεις τους και διακρίσεις είχαν οι αθλήτριες του Ναυτικού Αθλητικού Ομίλου Βούλας (ΝΑΟΒ) που συμμετείχαν στον Open Πανελλήνιο Διασυλλογικό Αγώνα “Ειρήνης-Φιλίας” που διοργανώθηκε 3 και 4 Φεβρουαρίου 2024 από το Ναυταθλητικό Όμιλο Ειρήνης Φιλίας υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ιστιοπλοϊκής Ομοσπονδίας.
Πρόκειται για τις:
* Μιράντα Παπαδάκη
1η θέση στην κατηγορία Ilca4
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
* Χριστίνα Χανδρινού
2η θέση στην κατηγορία Ilca4
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
* Χριστίνα Μαρία Μένη
1η θέση στην κατηγορία Ilca6
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
με προπονητή τον Γιώργο Φλωρίδη.
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2024/02/425744384_17972078855670156_2012162942664208054_n-819x1024.jpg)
![](https://ilovevouliagmeni.gr/wp-content/uploads/2024/02/425805922_17972078873670156_1339804776146248021_n-819x1024.jpg)